Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

DzPlants Szkółka Drzew i Krzewów

Hurt

Łubniany, opolskie

Leśna 12

797658352

ZAMKNIĘTE
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek: -
Wtorek: -
Środa: -
Czwartek: -
Piątek: -
Sobota: -
Niedziela: -
ZAMKNIĘTE
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek: -
Wtorek: -
Środa: -
Czwartek: -
Piątek: -
Sobota: -
Niedziela: -
O NAS

Nasza szkółka krzewów i roślin zajmuje się produkcją i hodowlą kwiatów, drzewek, sadzonek. Działamy w branży szkółkarskiej od 1990 roku, możemy pochwalić się sporym doświadczeniem i wiedzą na temat ogrodów, sadów, zagospodarowywania tak zwanych terenów zielonych. Nasza szkółka roślin ozdobnych to miejsce, w którym szanuje się naturę, kwiaty, krzewy i przede wszystkim właścicieli ogrodów. Dlatego tak dużo energii wkładamy w przygotowanie i zahartowanie sprzedawanych przez nas roślin – by były zdrowe, silne i wyglądały okazale nie tylko w naszej szkółce, ale i w nowym miejscu – by cieszyły oko i radowały duszę. Chętnie udzielamy porad dotyczących warunków hodowania danych roślin, radzimy jak wspierać rośliny, by dobrze zaadaptowały się w nowych warunkach. Bardzo dużo uwagi poświęcamy warunkom klimatycznym, które ostatnio dość znacząco się zmieniają.

SPECJALIZACJA

Dokonujemy rozsad, tworzymy sadzonki, szczepimy rośliny liściaste. Nasza szkółka roślin ozdobnych znana jest z produkcji ozdobnych traw.

ULUBIONA ROŚLINA

Róże, pęcherznice, kalmie i krzewuszki to popularne krzewy zdobiące przydomowe ogródki

CO NAS WYRÓŻNIA

Dbamy by nasze rośliny były zdrowe, silne i wyglądały okazale nie tylko w naszej szkółce, ale i w nowym miejscu – by cieszyły oko i radowały duszę. Chętnie udzielamy porad dotyczących warunków hodowania danych roślin, radzimy jak wspierać rośliny, by dobrze zaadaptowały się w nowych warunkach. Bardzo dużo uwagi poświęcamy warunkom klimatycznym, które ostatnio dość znacząco się zmieniają.